Taşyaka Mah. 246 Sokak No:8 Fethiye / Muğla /Türkiye

Etkinlik&Aktivite

Resepsiyon

7/24 hizmet veren resepsiyon döviz bozma, faks, uyandırma, mesaj iletme, çamaşır yıkama hizmetleri ve bölgede yapılabilecek aktiviteler hakkında bilgi edinmek için ihtiyacınız olduğunda arayabilirsiniz.

 

Giriş Saati: 1400 – Çıkış Saati: 1200

 

Oda Temizliği

Odaların temizliği periyodik olarak her gün saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında kapı kolunda aslı bulunan yeşil karta göre yapılıyor. Kırmızı kart sabah saat 10.00’da kapıda yoksa temizlik görevlisi kapıyı çalabilir. Havlu ve çarşaflar her 2-3 günde bir değiştirilir, fakat misafir ihtiyaç duyarsa ekstra değişim talep edebilirsiniz. 

 

Yastık Menüsü

Misafirlerimizin rahatlat bir gece uykusu uyuması için, çeşitli yastıklardan oluşan yastık menümüz mevcuttur. Menüden seçtiğiniz yastığı bildirmek için resepsiyonu aramanız halinde resepsiyon görevlisi kapınıza teslim etmekten mutluluk duyacaktır. Ortopedik Destek Yastığı, Anti-bakteriyel, ve Hipo- Alerjik yastık arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Internet-Telefon

İnternet genel alanlarda ve odalarda ücretsiz olarak kullanılabilir. Otelin tüm bölümlerinde yüksek erişim ağı mevcut olup, internet kullanımı için resepsiyona kimlik kaydınızın yapılmış olması gerekli. Kimlik bilgilerinizle ve resepsiyondan alacağınız şifre ile internet kullanabilirsiniz. Telefon  Resepsiyonu aramak için ‘0’ ı tuşlayın. * Odadan odaya görüşmek isterseniz oda numarasının başına ‘1’ ekleyiniz. örnek: ‘300’ numaralı odayı aramak için ‘1301’ i tuşlayınız. 

Elektrik 220 volttur. Oda elektriğinin çalışması için oda kartı kapının yanında-duvarda yer alan enerji yuvasına takmanız gerekiyor.

 

Mini Bar

Mini barlar oda elektrik kartından bağımsız olarak sürekli çalışır durumdadır.

 

Sıcak su

Odanızda kullandığınız sıcak su elektrikli yedek güneş paneli sistemleri ile sağlanır.

Çamaşırhane Hizmeti

Kuru temizleme ve ütü hizmetini ücretli olarak sağlıyoruz. Verdiğiniz çamaşırlar için yıkama işlemi 24 saat, ütü işlemi için ise 12 saat sonra içinde iade edebiliyoruz. Misafirlerimiz çamaşırları saat 12.00’e kadar ilgili bölüme ilettikleri zaman 24 saat için de hazır halde geri iade edebiliyoruz. (*ücretli hizmet)

 

Kasa (güvenlik kasası)

Odalarda bulunan kilitli güvenlik kasaları misafirler ücretsiz olarak kullanabilirler. Hotel yönetimi odalarda ve diğer yerlerde açıkta bırakılan değerli eşyaların sorumluluğunu kabul etmemektedir.

 

Klima

Klimalar kapıda bulunan sensöre bağlı olarak çalışır. Klima çalışırken oda balkon kapısının kapalı olması gerekiyor. Odadan çıkarken kartı yanınıza almayı unutmayınız lütfen.

 

Havaalanı Transfer Hizmeti

İhtiyaç duyarsanız, sizin için havaalanından otele, ya da otelden havaalanına ulaşım için rezervasyon yapabiliriz. Özel bagajla seyahat ediyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılayan transfer ayarlamasını sizin adınıza yapabiliriz. (*ücretli hizmet)

 

Gezilip Görülecek Yerler

Resepsiyon ekibimiz gezilip görülebilecek yerlerin güzergâhları, ulaşım araçları, müzeler, turistik mekânlar hakkında bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Otelimizden iki dakika yürüyerek dolmuşların geçtiği ana caddeye çıkabilirsiniz. Fethiye ve yakın çevresinde gezip görülecek her yere şehir içi dolmuşlarıyla ulaşmak oldukça kolay.

 

Doktor-Sağlık Hizmeti

İhtiyacınız olduğu zaman doktoru 7/24 telefonla sizin için çağırabiliriz. Veya en yakın hastaneye gitmeniz hakkında yardımcı olabiliriz.