Taşyaka Mah. 246 Sokak No:8 Fethiye / Muğla /Türkiye

Blog

4 Haz

Exelans Wellness

 

Yüzme Havuzu 10.00-20.00 saatler  arası kullanıma açıktır.  Bir tane büyük havuz ve 1 tane çocuklar için küçük havuz mevcut. Havuz alanında öngörülen kuralları lütfen dikkate alın. Olası su kazalarını önlemek için özellikle dikkat edilmeli. Havuz kenarında bulunan şezlong ve havlular bulunan ücretsizdir.

Havlu

Havuz alanında bulunan havlu standından ücretsiz olarak 10.00 – 17.00 saatleri arasında havlu alınabilir. 

Plaj

Plaj için servis hizmetimiz bulunmuyor, fakat otelimiz Ölüdeniz plajına, 12 km, Çalış plajına 6km mesafededir. Adım mesafesinde bulunan dolmuş durağına ulaştığınız zaman ücret karşılığı istediğiniz zaman plaja gidebilirsiniz.

 

SPA, Sauna, Hamam bölümümüz 10.00 – 20.00 saatleri arasında açıktır.

 

Tatilde hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirin.

 

Tatilinizden keyif almanız için hazırlanmış olan Havuz, sauna, spa, hamam bölümümüzün imkânlarından faydalanabilirsiniz. Eğitimli ve sertifikalı personelimiz tarafından masaj yaptırabileceğiniz masaj odaları mevcut. Çeşitli yüz ve vücut bakım seçenekleri için rezervasyon yaptırmak istediğiniz zaman resepsiyondan bilgi edinebilirsiniz. (ücretli hizmet)

Bakım öncesinde veya sonrasında, Spa ve havuz bölümünde bulunan özel tasarlanmış  “dinlenme ve rahatlama” alanlarımızda kendinize biraz zaman ayırırken zengin içecek menümüzden sipariş vermenizi ve dinlenmeniz öneririz.

Leave a Reply