Taşyaka Mah. 246 Sokak No:8 Fethiye / Muğla /Türkiye

Konaklama

Konaklama

 

Odalarımız gerekli tüm olanakları sunan konfora sahiptir.  2 Tanesi engelli,32 tanesi standart oda olan toplam 34 odamız var. Tüm odalar dış cephe kapı ve pencere sistemleri ısı ve ses yalıtımlıdır. 

Standart odalar ve engelli odaları 8 m2/12m2, ve çatı odaları 8m2’dir. Engelli odaları birinci kattadır.

 

Exelans Hotel’in her bir odası size en yüksek konforu sağlamak üzere şık tasarlanmıştır. Odalarda tamamı ortopedik yatak, mini bar, 32 “ LCD Tv, para kasası, split klima, saç kurutma makinası, duşakabin ve tuvaleti içinde olan banyo, telefon, parke zemin, Fransız balkon mevcuttur. 

 

Bazı odalar dağ manzaralı bazı odalar Fethiye şehir manzaralıdır. Bütün odalarımız iki kişiliktir. Ekstra yatak ihtiyacınız olursa başka oda kiralamanız gerekiyor.

 

Katlarda ve Odalarda sigara içilmez: Bütün odalarımız ve genel alanlar “sigara içilmez” işareti bulunan yerlerdir.

 

Yastık Menüsü Misafirlerimizin rahat bir gece uykusu uyuması için, çeşitli yastıklardan oluşan yastık menümüz mevcuttur. Menüden seçtiğiniz yastığı bildirmek için resepsiyonu aramanız halinde resepsiyon görevlisi kapınıza teslim etmekten mutluluk duyacaktır. Ortopedik Destek Yastığı, Anti-bakteriyel yastık ve Hipo-Alerjik yastık arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Yaşlı (engelli) Odası: Engelli odaları otelin diğer Standard odalarıyla aynı konfor ve standartdadır. Engelli odaları 12m2, olup birinci katta yer alıyor. Engelli kişilerin ihtiyacını karşılayacak şekilde konforlu hazırlanmıştır. Bu otel odalarında, ortopedik 2 adet tek kişilik yatak, klima, 32 “ LCD TV, WIFI, mini bar, erişilebilir (destek-tutacaklı )duşu olan banyo,  ayarlanabilir ayna ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

 

Odaların temizliği periyodik olarak her gün saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında kapı kolunda aslı bulunan yeşil karta göre yapılıyor. Kırmızı kart sabah saat 10.00’da kapıda yoksa temizlik görevlisi kapıyı çalabilir. Havlu ve çarşaflar her 2-3 günde bir değiştirilir, fakat misafir ihtiyaç duyarsa ekstra değişim talep edebilirsiniz.

Anket Formu

Ana amacımız, misafirlerimize mümkün olan en iyi hizmeti sağlamaktır. Konaklamanızı daha keyifli hale getirmek için hizmetlerimizi ve tesisin kalitesini sürekli geliştirmeye çalışıyoruz.Hizmetlerimizi geliştirmemize yardımcı olan görüş ve öneriler bizim için değerlidir.Biraz zaman ayırıp odanızda bulunan anket formunu doldurmanızı rica ederiz.

Please leave the guest comment form at the RECEPTION.

Doldurduğunuz anket formunu lütfen resepsiyona bırakınız.

İlginiz ve önerileriniz için teşekkür ederiz.