Taşyaka Mah. 246 Sokak No:8 Fethiye / Muğla /Türkiye

Kurumsal

Exelans Hotel Konforuyla Ölüdeniz'de Tatil

Exelans Hotel

Otelleri kaliteli kılan unsur hizmet anlayışıdır. Otelin konumu, mimarisi, dekorasyonu, konforu elbette önemlidir, ancak hizmet anlayışı, kalite standardı yoksa her şey eksik kalır.

Bu felsefeyle, konuklarımıza misafirperver, seçkin ve eksiksiz hizmet sunmaya çalışıyoruz. Exelans Hotel’in her bir bölümü size en yüksek konforu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Exelans Hotel şehir oteli konseptinin yanı sıra uluslararası alanda hizmet vermeyi hedefliyor.

 

2017’de yapımı tamamlanan Exelans Hotel, Fethiye otobüs terminaline ve Fethiye’deki tek alışveriş merkezi olan Erasta AVM’ye adım mesafesinde inşa edilmiştir.

32 adet standart oda, 2 adet engelli odası olmak üzere toplam 34 odamız var. Exelans Hotel’de kapalı yüzme havuzu, restoran, pastane, toplantı alanı bulunuyor.

 

Odaların modern tasarımı, üstün konfor ve örnek temizlik, konukların tekrar konaklamasını sağlayan özelliklerden yalnızca üçünü temsil eder. Exelans Hotel’deki konaklama birimleri kısa bir konaklama ya da uzun bir tatil planı için, her zaman hizmetinizdedir.

ÇEVRE ve HİJYEN BİLGİLERİ

Değişen iklim şartlarının ve Turizm sektörünün çeşitli şekilde doğaya etkileri zararları olduğu bilinmektedir. Bu sonuçların hepimizi etkilediğini ve çevreye verdiğimiz zararı azaltmak için neler yapabileceğimizi düşünmek zorundayız. 

Exelans Hotel’de mümkün olduğunca çevre dostu olmayı taahhüt ediyoruz.  İçinde bulunduğumuz doğal ortama zarar vermemek için ekstra yol izleyeceğiz. 

Yeşil otel olmak ve çevrenin korunması için bazı çözümlerimiz var.

  • Tüm bulaşıkları, çevre dostu deterjanların kullanıldığı bulaşık makineleri kullanılarak yıkıyoruz.
  • Aydınlatmalar için düşük enerjili ampuller veya LED ışıkları kullanıyor.
  • Sıcak suyumuz, elektrikli yedek güneş paneli sistemleri ile sağlanmaktadır.
  • Buzumuzun tamamı, ters ozmoz sistemi kullanılarak arıtılmış su kullanılarak yapılır.
  • Tüm odalarımız enerji tasarufu sağlayan kart-kilit sistemlidir. 

Personelimizin ve otel binamızın enerji verimliliğini artırmak konusunda %75 katkı sağladığını unutmayınız lütfen.