Taşyaka Mah. 246 Sokak No:8 Fethiye / Muğla /Türkiye

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Exelans Hotel

32 adet standart oda, 2 adet engelli odası olmak üzere toplam 34 odamız var. Exelans Hotel’de kapalı yüzme havuzu, restoran, pastane, toplantı alanı bulunuyor.

Exelans Hotel

2017’de yapımı tamamlanan Exelans Hotel, Fethiye otobüs terminaline ve Fethiye’deki tek alışveriş merkezi olan Erasta AVM’ye adım mesafesinde inşa edilmiştir.

Exelans Hotel

Exelans Hotel, Dalaman havalimanına 55km, Fethiye şehir merkezine 2km, Çalış plajına 6km,Ölüdeniz plajına 12km, Hisarönü köyüne 8km mesafededir.

Bizim hikayemiz

Otelleri kaliteli kılan unsur hizmet anlayışıdır. Otelin konumu, mimarisi, dekorasyonu, konforu elbette önemlidir, ancak hizmet anlayışı, kalite standardı yoksa her şey eksik kalır.

Bu felsefeyle, konuklarımıza misafirperver, seçkin ve eksiksiz hizmet sunmaya çalışıyoruz. Exelans Hotel’in her bir bölümü size en yüksek konforu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Sosyal Ağlar
İşletme Planı
Sanat & Tasarım
Konum

Exelans Hotel, tarihi bir bina olan balık pazarına ve eğlence merkezi olarak kabul edilen Paspatur’a 2km,gene eğlence merkezi olarak bilinen Hisarönü köyüne 8km, Salı ve Cuma günleri kurulan halk pazarına 1km mesafededir. Otelimiz Fethiye müzesine 1,5km mesafededir.

Odalar

Exelans Hotel’in her bir odası size en yüksek konforu sağlamak üzere şık tasarlanmıştır. Odalarda tamamı ortopedik yatak, mini bar, 32 “ LCD Tv, para kasası, split klima, saç kurutma makinası, duşakabin ve tuvaleti içinde olan banyo, telefon, parke zemin, Fransız balkon mevcuttur.

Oda Temizliği

Odaların temizliği periyodik olarak her gün saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında kapı kolunda aslı bulunan yeşil karta göre yapılıyor. Kırmızı kart sabah saat 10.00’da kapıda yoksa temizlik görevlisi kapıyı çalabilir. Havlu ve çarşaflar her 2-3 günde bir değiştirilir, fakat misafir ihtiyaç duyarsa ekstra değişim talep edebilirsiniz.

Yiyecek & İçecek

Yiyecek ve içecek hizmetleri Restoran, Cafe & pastane, lobi bar ve Vitamin Bar bölümlerinde mevcut. Servis saatleri yaz sezon yoğunluğuna göre değişebilir ancak, hizmet kalitesi kesinlikle kısıtlanmıyor. Misafir talep ve ihtiyaçları düşünülerek ekibimiz tarafından hazırlanmış olan tüm bu hizmetler sizin daha mutlu ve rahat konaklamanız içindir.