Taşyaka Mah. 246 Sokak No:8 Fethiye / Muğla /Türkiye

YEME&İÇME

 

EXELANS RESTAURANT

 Yiyecek ve içecek hizmetleri Restoran, Cafe & pastane, lobi bar ve Vitamin Bar bölümlerinde mevcut. Servis saatleri yaz sezon yoğunluğuna göre değişebilir ancak, hizmet kalitesi kesinlikle kısıtlanmıyor. Misafir talep ve ihtiyaçları düşünülerek ekibimiz tarafından hazırlanmış olan tüm bu hizmetler sizin daha mutlu ve rahat konaklamanız içindir.

Exelans Restoran & Yarı açık mutfak; Yarı açık mutfağımız ve 80 kişi kapasiteli restoranımız son derece modern şekilde tasarlanmıştır. Exelans Hotel olarak hedefimiz güvenilir, hijyenik ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Bu temel prensiple hareket ederek yarı açık mutfak bölümümüzde şeffaf hizmet anlayışını değerli misafirlerimizin beğenisine sunduk.

 

Kahvaltı Servisi Zengin açık büfe kahvaltı servisimiz 07:30 ile 10:30 saatleri arasındadır.

 

Açık büfenin temel özelliği, misafirlerin seçenekleri kolayca görebilmeleri ve almak istedikleri yiyeceği seçerek alabilmeleridir. Restoranda servis ettiğimiz açık büfe kahvaltı eksiksiz olarak hazırlanıyor, büfedeki kaliteli, lezzetli zengin çeşit, mevsimsel yerel ürünlerden oluşuyor. Kahvaltı hizmetini restoranda veya ek ücret karşılığında oda servisi olarak sunuyoruz.

 

Snack servisi (Aperatif Atıştırmalıklar) servisimiz 11:00 ile 20:00 saatleri arasında Cafe & pastane bölümünde ve ya oda servisi olarak sunuyoruz. (ücretli hizmet!)

 

Oda servisi 08.00 – 20.00 saatleri arası “fast food “tarzı çabuk hazırlanan yiyeceklerin bulunduğu atıştırmalık bir menü sunuyoruz.

 

Exelans Lobi Bar sabah 10:30 ile 00:00 arası hizmet veriyor.

 

Benzersiz Lezzet Şöleni.

 

Exelans Cafe& Pastane Yaklaşık 20 kişilik kapasiteli Exelans Cafe & Pastane’de saat 10.30’dan 22.00’ye kadar açıktır. Exelans Cafe ve Pastane’de siyah, yeşil ve bitki çay çeşitleri, kahve, meyve suları, tatlı-tuzlu pasta ve kurabiye ve dondurma çeşitlerimiz mevcut.

 

Mini Bar Mini barda misafirin bir ürün tükettiğinde veya yeni bir ürün sipariş ettiği zaman, personel tarafından kontrol edilir ve ücretlendirilmeden önceki hatalar düzeltir. 

 

Exelans Vitamin & Havuz Bar özel olarak hazırlanmış Vitamin & Havuz Barımız 11.00’den 20.00’ye kadar açıktır. Mevsimsel sebze ve meyvelerden hazırlanmış meyve suları, aromalı çay ve kahvelerden oluşan lezzetli menümüzü deneyebilirsiniz.

 

Not: Yiyecek içecek saatleri düşük sezon ve yüksek sezon durumuna göre değişebilir.